دوست دارید برنامه فروشگاهی داشته باشید اما پول ندارید!
در  طراحی اپلیکیشن  شرایطی که شخصی ریسک پذیر نیستید، برنامه فروشگاهی بدون پول خویش را همین حال حاضر بسازید.

سوای هیچ هزینه و صرفا با چندین کلیک بی آلایش مالک نرم افزار گردید.

امروز درین نوشته ی علمی حافظه میگیرید که چه طور با هیچ سرمایه‌ای برای خویش نرم افزار فروشگاهی بسازید.

نرم‌افزار فروشگاهی مجانی
درود

پیش از کلیه اذن دهید خودم را معرفی کنم. اینجانب یک هنرمند هستم، کیف‌های زیبایی را با چرم میسازم. پیش از این فروش این کالاها برایم خیلی دشوار بود. البته شرایط کنونی به لطف برنامه فروشگاهی که دارم، از کل کارهایم یک مثال تثبیت کرده‌ام. کیف‌های چرمی اینجانب در شهرهای دیگر هم به فروش می‌رود.

فروش کیف های چرمی در برنامه فروشگاهی بدون پول
فروش کیف های چرمی در نرم افزار

معیار درآمد اینجانب نسبت به سال گذشته رویش خیر داشته و حتی یک نفر هم در ساخت و ساز سفارشات به اینجانب یاری می‌نماید. این پیروزی را در قدم اولیه وام دار اپ فروشگاهی بدون‌پول هستم.

امروز قصد دارم، به شما تمجید کنم که چه‌گونه فارغ از هیچ سرمایه‌ای کیف‌های دست‌ساز خویش را در برنامه میفروشم.

چه‌طور فارغ از هیچ سرمایه‌ای نرم‌افزار فروشگاهی بدون‌پول داشته باشم؟

مثل تولید برنامه دکان خرقه در صورتی‌که شما یک مال یا این که خدماتی برای فروش دارید و نداشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی بازدارنده پیروزی و رویش کسب و فعالیت شماست؛ بایستی خوش اکنون باشید خیر اندوهگین! … زیرا امروز حافظه می گیرید که سوای هیچ سرمایه‌ای برنامه خویش را بسازید. البته پیش از ساخت و ساز برنامه به سؤالات رایج شما جواب می ‌دهم.

گونه های اپ فروشگاهی مجانی؟
اپ های فروشگاهی صرفا یک نوع می باشند. اما در نوع پلتفرم و امکاناتی که کمپانی‌های متعدد ارائه می دهند، تفاوت‌هایی وجود داراست.

گونه های نرم‌افزار فروشگاهی بدون‌پول؟
برنامه فروشگاهی بدون‌پول غیر وابسته وجود ندارد. یک کمپانی، میزبانی آن را به عهده دارااست. این نرم افزار ها برای عده ای که داده ها فنی متعددی ندارند، مطلوب میباشد. ساخت‌و‌ساز این نوع اپ ها در مقابل تولید برنامه های سفارشی در طی کمتری شکل می‌پذیرد. تجهیزات اپلیکیشن فروشگاهی مجانی نسبت به اپ سفارشی محدودتر میباشد، با این هم اکنون هزینه ساخت‌و‌ساز و حفظ آن نسب به نوع سفارشی خیلی ناچیز میباشد.

یکی‌از مومات نگه داری نرم‌افزار بروزرسانی آن میباشد. زیرا میزبانی اپ های سفارشی در دست صاحب و مالک اپ میباشد، براین اساس نگه داری و بروزرسانی آن نیز با تصمیم صاحب و مالک نرم‌افزار شکل میگیرد. درحالی که اپ سازها اپ ها را به طور مداوم بروزرسانی می‌نمایند. این بروزرسانی مداوم از مزیت‌های اپ فروشگاهی بدون پول میباشد.

نکته‌‌ی کلیدی ۱: نرم افزار های مجانی در کمترین مقطع و سوای هزینه مهیا افتتاح میباشد.

برنامه فروشگاهی سفارشی بیشتر میفروشد یا این که نرم افزار فروشگاهی مجانی؟
بدون‌پول بودن یا این که سفارشی بودن اپ به صورت مطلق نمی‌تواند تاثیری در فروش زیاد نرم‌افزار داشته باشد، زیرا کارداران متعددی در فروش جنس در نرم‌افزار تأثیر داراست. وجود بازار دیده نشده، نوع بازاریابی، نوع فرآورده، واحد سنجش طرفدار مال، بها و تبلیغات و … به صورت بی واسطه در ترازو فروش تأثیر دارا هستند.

نکته‌ی کلیدی ۲: به این ترتیب عارضه ها متعددی در پیروزی کسب و عمل اپلیکیشنی وجود داراست که معماری اپ صرفا یکی آن‌هاست. 

بهترین رابط کاربری اندروید

چه گونه پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه ios را انجام دهیم؟

کلید طلایی طراحی نرم افزار موبایل

ساخت و ساز برنامه فروشگاهی اندروید

اپلیکیشن نویسی موبایل های هوشمند

مزایای پباده سازی برنامه موبایل

اشنایی با اپ های موبایل

فروشگاهی ,اپ ,برنامه ,های ,نرم‌افزار ,یک ,نرم افزار ,برنامه فروشگاهی ,هیچ سرمایه‌ای ,خویش را ,اپلیکیشن فروشگاهی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

siteyar دانلود فایل بانک شماره موبایل مطالب اینترنتی پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز ONLIN اولین فروشگاه اینترنتی در ایران negarshop مطالب اینترنتی کلش
دزدگ