در طراحی اپلیکیشن دومی پست که در ویرگول منتشر کردم قرار بود یک پست برای منابع یادگیری اندروید منتشر کنم که به انگیزه مشغله زیاد متاسفانه وقت نکردم. درین روزهای اخر تعطیلات به نظرم شایسته ترین وقت می‌باشد که‌این پست را برای اشخاصی که به یادگیری اندروید عشق دارا‌هستند نوشته و یاری هر تعدادی اندک به‌این عزیزان کرده باشم. گذشته این پست سفارش میکنم مطلقا این پست را خوانده باشید.

منابعی که اینجانب برای یادگیری اندروید معرفی می کنم اکثرا به لهجه انگلیسی میباشند. اینجانب شخصا عقیده دارم‌ (هر یک سری به حیث برخی دوستان خطا) که در حالتی که کسی به گویش انگلیسی احاطه ندارد و یا این که عشق ای به مسلط شدن به لهجه انگلیسی ندارد سمت اپلیکیشن نویسی و تکنولوژی نیاید به نفع خودش خواهد بود‌‌ (با اعتنا به اینکه ساخت‌و‌ساز دانش در مورد نرم‌افزار نویسی و تکنولوژی در بیرون از کشور‌ایران و به گویش انگلیسی انجام می‌شود درصورتی که قرار باشد بخواهیم با گویش فارسی و محتوای آن پیش برویم چندین سالی از عالم عقب خوا هیم بود).

او‌لین گام برای یادگیری اندروید یادگرفتن گویش جاوا خواهد بود.
اولی گام برای یادگیری اندروید آموزش گویش جاوا خواهد بود.
منابع یادگیری جاوا:
خب به نظرم بهتر میباشد معرفی بدین شکل باشد که از منابعی برای یادگیری جاوا استارت کنیم و به سمت یادگیری اندروید پیش برویم. برای جاوا بنظرم کتاب Java How to program نوشته Deitel کتاب بسیار خوب و کاملی میباشد. اما اینجانب برای آغاز جاوا از کتاب Introduction to Java programming اثر Daniel Liang به کارگیری کردم که حقیقتا کتاب خوب و کاملی میباشد. برای یادگیری جاوا بیشتر از یک الی دو ماه دوران صرف نکنید که در آینده منصرف خواهید شد. بهتر میباشد فرآیند یادگیری عمیق جاوا در طی انجام پروژه های اندروید رخداد بیفتد. همینطور وب سایت سکان آکادمی برای استارت یادگیری جاوا خوب میباشد ولی بنظرم برای یادگیری عمیق خیس از یک کدام از این دو کتاب استعمال نمائید یا این که از ویدئوهای تارنما Udemy یا این که Lynda به کار گیری نمایید. ولی شایسته ترین وبسایت فراگیری ویدئویی برای اپ نویسی به حیث اینجانب تارنما Udacity میباشد. این وب سایت وابسته به گوگل بوده و محتوای آن را حقیقتا سفارش میکنم. صرفا وبسایت فارسی که حقیقتا برای جاوا سفارش می‌کنم وبسایت جاواکاپ است. ویدئوهای بدون پول قرار دادند که جناب دکتر معالج درست گو علی اکبری از اساتید دانش کده شهید بهشتی میباشند و اینجانب یک توشه بخاطر کمپانی در امتحان جاواکاپ سال ۹۵ وی را از مجاورت ملاقات کردم. ویدئوها بسیار عالی می‌باشند و پیشنهاد می کنم قطعا نگاه فرمایید.

البته در حالتی‌که بخواهم نقشه منش برای یادگیری جاوا بدهم نخست مطالعه وب سایت سکان آکادمی، آن گاه تماشای ویدیو در وبسایت Udacity مرتبط با یادگیری جاوا و بعد از آن یکی‌از دو کتابی میباشد که فراتر معرفی کردم. تنها فراموش نکنید که برهه زمانی بیشتر از دو ماه برای یادگیری جاوا خطا میباشد. نیازی به یادگیری JavaFx و یا این که Swing وجود ندارد چون در اندروید راه و روش متعدد خواهد بود. همینطور هیچ نیازی به یادگیری Spring یا این که JavaEE ندارید. پس وقت خویش را بیهوده تلف نکنید. مباحثی که بایستی مسلط باشید عبارتند از: متغیرها، جملا‌ت شرطی (if else, switch)، رینگ ها (for, while, do while)، مباحث مرتبط با شی گرایی(Inheritance, polymorphism, Encapsulation, Abstraction)، و همینطور Exception ها و فعالیت با سیستم File و تایپ کردن و تلاوت فولدر ها از یاد. پس از یادگیری این مباحث حتی مجموعاَ بهتر میباشد سایر قصه را در زمان انجام پروژه های اندروید فرا گیرید. پیشنهاد اکید هم دارم ویدئوهای وب سایت جاواکاپ را بعداز یادگیری مباحث بالا آغاز فرمائید چون یه خرده سطح بالایی دارا هستند البته بسیار خوب توضیح میدهند.

بهترین رابط کاربری اندروید

چه گونه پباده سازی نرم‌افزار تلفن همراه ios را انجام دهیم؟

کلید طلایی طراحی نرم افزار موبایل

ساخت و ساز برنامه فروشگاهی اندروید

اپلیکیشن نویسی موبایل های هوشمند

مزایای پباده سازی برنامه موبایل

اشنایی با اپ های موبایل

یادگیری ,جاوا ,اندروید ,میباشد ,گویش ,کتاب ,برای یادگیری ,یادگیری جاوا ,یادگیری اندروید ,این که ,یا این ,برای یادگیری اندروید ,منابع یادگیری اندروید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مایتل Donald's memory Shanika's receptions شرکت پاتریکس 09371414171 | 09198500180 سوپر مانی | آموزش و بررسی روش های کسب درآمد goohrbastan2020 مطالب اینترنتی آموزش زبان انگلیسی - چاپ مقاله آی اس آی dalanafzar Daniel's site
دزدگ